Kulturní programy a koncerty

Vítejte ve světě Vily Primavesi, secesní perly Olomouce, kde se snoubí historie s pulsujícím kulturním životem. Naše poslání je oživit tento architektonický skvost prostřednictvím bohatého kulturního programu. Organizujeme eventy, které reflektují bohatou tradici vily a přinášejí nové impulsy pro místní komunitu. Podporujeme studenty, aby se aktivně zapojili do kulturní činnosti a prostřednictvím například autorských čtení nebo koncertů propojovali historii s moderní kreativitou. Zapojte se do kultury, kterou vila reprezentuje, a nechte se inspirovat její neopakovatelnou atmosférou.

Příklady akcí

Každoročně pořádáme množství kulturních akcí jež se zapojují do kulturního dění města Olomouce. Přehled uspořádaných akcí naleznete v našich ročních zprávách.

• Koncerty
  • Autorská čtení