Zůstaňte v kontaktu se Spolkem

Univerzitní 7
779 00 Olomouc

Identita

Zástupce: Ing.Petr Honzík, Ph.D.

ičo: 141 07 309

Veřejnou dopravou

Pro cestu k Vile Primavesi v Olomouci městskou hromadnou dopravou můžete využít několik linek. Můžete použít autobusy číslo 11 nebo 18, nebo tramvaje číslo 2 a 4. Nejbližší stanice k Vile Primavesi je „Olomouc, U Sv. Mořice“, nebo „náměstí Republiky“, což je přibližně 3 minuty chůze.

Parkování v okolí

Příjezd k Vile Primavesi automobilem je povolen pro dopravní obsluhu. Lze zaparkovat v okolních ulicích na vyhrazených placených parkovištích. Nejvhodnější je zaparkovat na veřejném parkovišti na náměstí Republiky a odtud již dojít pěšky, což je přibližně 3 minuty chůze.