Knižní fond Vily Primavesi

Vítejte ve světě knižního fondu Vily Primavesi, kde literatura ožívá a přibližuje Vám secesní umění a jeho protagonisty. Naše sbírka se pyšní knihami o Vile Primavesi, rozsáhlé rodové historii Primavesi, dílech Gustava Klimta a Antonína Hanáka. Každá kniha je oknem do světa secese, jejíž estetika a filosofie rezonují v každé stránce. Nabízíme jedinečnou možnost nahlédnutí do těchto knih, a tím zpřístupňujeme bohatství literatury veřejnosti. Přijďte se ponořit do inspirujících příběhů, které Vám naše dveře ochotně otevřou.

Dostupné knihy

• Die Familie Primavesi und die Künstler Hanak, Hoffmann, Klimt 100 Jahre Wiener Werkstätte - Claudia Klein-Primavesi
  • Die Familie Primavesi und die Künstler der Wiener Werkstätte - Claudia Klein-Primavesi
  • Die Familie Primavesi Kunst und Mode der Wiener Werkstätte - Claudia Klein-Primavesi